OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 9 STYCZNIA 2022 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 9 STYCZNIA 2022 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego.
  2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby remontowe naszego kościoła.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w Urocz. Objawienia Pańskiego  w ORSZAKU TRZECH KRÓLI, który zorganizowała nasza parafia.
  4. Kontynuujemy kolędę. Codziennie, o godz. 18.00 w naszym kościele celebrujemy tzw. Msze św. kolędowe, na które zapraszamy rodziny z poszczególnych ulic. Po Liturgii poświęcamy wodę, którą będzie można zabrać do naszych domów i mieszkań, aby je poświęcić. Otrzymamy także specjalne pamiątki. Plan kolędy dla poszczególnych ulic jest w gablotach na osobnej kartce. Można będzie złożyć ofiarę z racji kolędy. Wszystkie ofiary są przeznaczone na prace remontowe w parafii. Gdyby jednak, ktoś bardzo chciał osobistego poświęcenia domu czy mieszkania przez księdza, jest to możliwe, przy zachowaniu tzw. reżimu sanitarnego. Zapisy dla tych osób w zakrystii.
  5. W poniedziałek przypada 10 dzień miesiąca. W naszej parafii to Dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo do 7 boleści Matki Bożej, a o godz. 8.00 Msza św. o łaskę dobrej śmierci.
  6. W piątek przypada 14 dzień miesiąca. W naszej parafii to dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godz. 8.00. Msza św., a następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  7. Bóg zapłać za bezimienne ofiary złożone na kościół: 1 – 200 zł, 3 po 100 zł.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.  
  9. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłej niedzieli oraz owocnego tygodnia.
  10. Modlitwa do św. Michała Archanioła.