OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 8 STYCZNIA 2023 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 8 STYCZNIA 2023 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych dla KŻR Mężczyzn. 
 2. Także dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.30 wręczenie nominacji i zaprzysiężenie nowej Rady Parafialnej.
 3. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby remontowe naszej parafii.
 4. Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w Urocz. Objawienia Pańskiego  w ORSZAKU TRZECH KRÓLI, który zorganizowała nasza parafia.
 5. We wtorek przypada 10 dzień miesiąca. W naszej parafii to Dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo do 7 boleści Matki Bożej, a na Mszy św. o godz. 8.00 będziemy modlili się o łaskę dobrej śmierci.
 6. W sobotę przypada 14 dzień miesiąca. W naszej parafii to dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. Po Mszy św., o godz. 8.00 nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
 7. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
 8. Kontynuujemy wizytę duszpasterską, czyli tradycyjne odwiedzanie i poświęcenie domów i mieszkań. Prosimy o przygotowanie kolędy (stół, świece, krzyż, Pismo św., woda święcona). Ofiary składane przy okazji kolędy są przeznaczone na prace remontowe w parafii. Plan kolędy na najbliższe dni jest następujący (osobna kartka). 
 9. Bóg zapłać za bezimienne ofiary złożone na kościół: 3 – 100 zł.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzieln.  
 11. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłej niedzieli oraz owocnego tygodnia.
 12. Modlitwa do św. Michała Archanioła.