OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 4 LUTEGO 2024 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 4 LUTEGO 2024 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę zwykłą 
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych dla KŻR Mężczyzn. 
 3. W poniedziałek 5 lutego wspomnienie św. Agaty, chroniącej wiernych przed pożarami i innymi niebezpieczeństwami (powodzie, utonięcia, różne choroby). Poświęcenie chleba, wody i soli na zakończenie każdej Mszy św. 
 4. W środę 7 lutego podczas mszy świętej o godzinie 18.00 będziemy modlili się w intencji pana organisty Romualda z okazji imienin. Panu Romualdowi życzymy błogosław. Bożego, opieki Matki Bożej, zdrowia i wszelkiej pomyślności. 
 5. W środę przypada 7 dzień miesiąca. W naszej parafii to dzień Miłosierdzia Bożego. O godz. 8.00 rano uroczysta Msza św., a następnie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, zakończone błogosławieństwem relikwiami św. s. Faustyny Kowalskiej.
 6. W sobotę przypada 10 dzień miesiąca. W naszej parafii to Dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo (różaniec) do 7 boleści Matki Bożej, a o godz. 8.00, w czasie Mszy św., będziemy modlili się o łaskę dobrej śmierci.
 7. W niedzielę 11 lutego wypada  wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, oraz Światowy Dzień Chorych. Zapraszamy na  Msze św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia osobom chorym, starszym i w podeszłym wieku na godz. 10.00 i 12.00.
 8. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby remontowe naszej parafii.
 9. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszki na Fundusz Wschodni.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego
 11. Zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2024 ze zdjęciami z  naszego kościoła.
 12. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłej niedzieli oraz owocnego tygodnia.
 13. Modlitwa do św. Michała Archanioła.