OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 sierpnia 2023 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 sierpnia 2023 r.

 1. Dzisiaj odpust w parafii Depułtycze. Suma o godz.12.00.
 2. Także dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszki na pomoce szkolne dla dzieci z ubogich rodzin. Serdeczne Bóg zapłać.
 3. Jutro dzień modlitw za nasze rodziny przez wstawiennictwo św. Józefa. Msza św. zbiorowa do św. Józefa o godz. 8.00. Stosowne nabożeństwo odprawimy po Mszy św.  Serdecznie zapraszamy. 
 4. 1 września przypada 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się o pokój na świecie i wołamy: „Nigdy więcej wojny”.
 5. 1 września przypada I piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7.00. Przed każdą Mszą św. i w czasie Mszy św. spowiedź z racji I piątku miesiąca.
 6. 2 września przypada I sobota miesiąca. Uroczyste Msze św. o godz. 8.00 i o godz. 18.00. Po Mszy św. o godz. 7.00 wystawienie Najśw. Sakramentu
 7. Zmiana tajemnic różańcowych dla KŻR Kobiet w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00, a dla KŻR Mężczyzn w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00. Ofiary zbierane na tacę w I-szą sobotę będą przeznaczone na „Kwiaty dla Matki” – dla Matki Bożej.
 8. Kończą się wakacje. Przed nami ostatni tydzień wakacji. W przyszłą niedzielę planujemy zorganizowanie pikniku dla wszystkich dzieci i ich rodziców na początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Piknik będzie miał charakter integracyjny. Początek po sumie o godz. 12.30 w ogrodzie za plebanią. Zakończenie ok. godz. 17.00. Przwidziane są atrakcje dla uczestników: m.in.: grill, gofry, dla dzieci: zabawy z wodzirejem, konkursy z nagrodami, zjeżdżalnia. Serdecznie zapraszamy. 
 9.  Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół: 2 – 200 zł., 4 – 100 zł.
 10.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, „Niedzieli” i „Gościa niedziel”. 
 11.  Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłego dnia.
 12.  Komunikat Ks. Abp S. Budzika.
 13.  Modlitwa do św. Michała Archanioła.