OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21 STYCZNIA 2024 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21 STYCZNIA 2024 r.

  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 8.30 będziemy gościli młodzieżowy chór z II LO w Chełmie. Po Liturgii odbędzie się koncert kolęd w ich wykonaniu. 
  2. Od 18 do 25 stycznia w całym Kościele celebrujemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego”. Z tej racji, w przyszłą niedzielę w naszej świątyni, po Mszy św. wieczorowej, ok. godz. 19.00 odbędzie się KONCERT KOLĘD EKUMENICZNYCH. Wystąpi chór z parafii prawosławnej św. Jana Teologa oraz nasz chór parafialny. Będą obecni  duszpasterze i wierni z kościołów chrześcijańskich. Serdecznie zapraszamy.
  3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, czyli tradycyjną kolędę. Wszystkim parafinom dziękujemy za życzliwe przyjęcie, za gościnę, za otwarte drzwi oraz za zainteresowanie sprawami parafii. Za wszelkie dobro, za ofiary składane przy okazji kolędy, które są przeznaczone na spłatę nowego ogrzewania w kościele składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. We czwartek 25 stycznia o godz. 18.00 Msza św. w intencji dzieci z różańca rodziców – Rodzice modlą się różańcem za dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  5. W zakrystii jest do nabycia kalendarz na 2024 r. ze zdjęciami naszego kościoła. Bardzo starannie wydany, zawiera piękne zdjęcia. Cena 10 zł.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół: 1 – 200 zł., 2 – 100 zł.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzieln.  
  8. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłej niedzieli oraz owocnego tygodnia.
  9. Modlitwa do św. Michała Archanioła.