OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20 sierpnia 2023 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20 sierpnia 2023 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele XX niedzielę zwykłą. W naszej parafii gościmy brata Daniela Tomasza Klocha, Oblata Maryi Niepokalanej, od 30 lat misjonarza posługującego w Madagaskarze. Opowie on o swojej pracy w Afryce. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszki na misje.
 2. Także dzisiaj odpust w parafii Czułczyce. Suma o godz.12.00.
 3. W naszej parafii powstaje nowa grupa modlitewna jako pokłosie  ewngelizacji Chełma. Zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. wieczorowej do salki katechetycznej.
 4. W piątek 25 sierpnia o godz. 18.00 Msza św. w intencji dzieci z różańca rodziców – Rodzice modlą się różańcem za dzieci. 
 5. W sobotę przypada Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Uroczyste Msze św. o godz.7.00; 8.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy. 
 6. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka ofiar do puszki na pomoce szkolne dla dzieci z ubogich rodzin.
 7. Za dwa tygodnie planujemy zorganizowanie pikniku dla dzieci i ich rodziców na początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Szczegóły za tydzień.
 8. Bóg zapłać za bezimienne ofiary złożone na kościół: 1 – 300 zł.,1 – 250 zł., 2 – 200 zł., 3 – 100 zł.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, tzn. „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”. 
 10. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłego dnia, udanego urlopu i wypoczynku oraz owocnego tygodnia.
 11.  Modlitwa do św. Michała Archanioła.