OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17 października 2021 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17 października 2021 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele XXIX Niedzielę zwykłą. 
 2. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele 95 Tydzień Misyjny.
 3. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, które są przeznaczone na misje.
 4. We wtorek przypada 19 dzień miesiąca. W tym dniu modlimy się w intencji Ojczyzny i ludzi pracy za przyczyną bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Rano zostaną wystawione relikwie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Stosowne nabożeństwo odprawimy po Mszy św. o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy.
 5. Przeżywamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza dzieci i młodzież.
 6. Za dwa tygodnie, w niedzielę 31 października, po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się procesja z relikwiami świętych i błogosławionych z naszego kościoła  do Bazyliki Mariackiej.
 7. Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki wypominkowe. Przez cały listopad będziemy modlili się za naszych drogich zmarłych polecanych w wypominkach. Różaniec za zmarłych będziemy odmawiali codziennie o godz. 17.15. Bardzo prosimy o czytelne wypełnienie kartek wypominkowych, zaznaczając dzień modlitwy za zmarłych. Wypełnione kartki prosimy przynieść do zakrystii lub kancelarii.
 8. Serdecznie dziękujemy wielu osobom za prace porządkowe w kościele i na plebanii oraz za malowanie okien. Szczególne podziękowania kierujemy do Bractwa Drzewa Krzyża Św. 
 9. Wczoraj przywieźliśmy 2 ławki, które zostały oczyszczone i pomalowane. Również zostały usunięte korniki. 
 10.  Bóg zapłać za bezimienne ofiary złożone na kościół: 2 po 200 zł. 
 11.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, tzn. „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”. 
 12.  Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłej niedzieli oraz owocnego tygodnia.