OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16 KWIETNIA 2023 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16 KWIETNIA 2023 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną zwaną także Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Od godz. 15.00 do 16.00. w kościele będziemy celebrować Godzinę Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.
  2. Także dzisiaj rozpoczyna się 79 Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego.
  3. Dzisiaj patronalne święto Caritas. Ofiary zebrane do puszki są przeznaczone na fundusz Caritas naszej Archidiecezji. Modlimy się również w intencji naszej parafialnej Caritas i dziękujemy osobom za ich pracę i posługę na rzecz ubogich i potrzebujących.
  4. We środę przypada 19 dzień miesiąca. W tym dniu modlimy się w intencji Ojczyzny i ludzi pracy za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Rano zostaną wystawione relikwie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Stosowne nabożeństwo odprawimy po Mszy św. o godz. 8.00. 
  5. Parafia Ducha Św. w Chełmie zaprasza wszystkich na Seminarium Odnowy Wiary. Pierwsze spotkanie w czwartek 20 kwietnia o godz. 19.00 w kościele. Kolejne spotkania w każdy czwartek (11 spotkań). Więcej informacji na plakacie.
  6. Chełmskie Centrum Ewangelizacji zaprasza na konferencję pt. Twierdza. To czas słuchania słowa Bożego oraz wspólnej modlitwy. Spotkanie w sobotę 22 kwietnia od godz.10.00 w Chełmskim Domu Kultury. Zapisy na stronie www.chce.info. Więcej informacji na plakacie.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół 2 – 200 zł., 4 – 100 zł.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.  
  9.  Dziękujemy za wspólną modlitwę. Drogim Parafianom, Gościom i Sympatykom naszej parafii życzymy miłej niedzieli i owocnego tygodnia.
  10.  Modlitwa do św. Michała Archanioła.