OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11 CZERWCA 2023 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11 CZERWCA 2023 r.

  1. Dzisiejsza taca  jest przeznaczona na potrzeby remontowe naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  2. We wtorek 13 czerwca u naszych sąsiadów u O. Franciszkanów odpust ku czci św. Antoniego. Uroczysta suma odpustowa o godz. 18.00.
  3. Również we wtorek 13 czerwca zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie na godzinę 17.15. 
  4. We środę przypada 14 dzień miesiąca. W naszej parafii to dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godz. 8.00 Msza św., a następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  5. Zapraszamy w Oktawie Bożego Ciała na nabożeństwa czerwcowe na godz. 17.30. Po odśpiewaniu Litanii procesja z Najśw. Sakramentem wokół  kościoła. Zakończenie Oktawy w czwartek u o. Franciszkanów o godz. 18.00
  6.  W piątek 16 dzień miesiąca modlimy się za Papieża Franciszka  za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W tym dniu wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Zapraszamy scholę dziecięcą na ostatnie spotkanie przed wakacjami w sobotę 17 czerwca na godzinę 11.00.  W tym dniu będą podane szczegóły odnośnie wspólnego wyjazdu. 
  8.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzieln.  
  9.  Dziękujemy za wspólną modlitwę. Drogim Parafianom, Gościom i Sympatykom naszej parafii życzymy miłej niedzieli i owocnego tygodnia.