Ogłoszenia 6.03.2016 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 6.03.2016

IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. W przyszłą niedzielę rozpoczną się nasze rekolekcje wielkopostne, które przeżywać będziemy ze św. s. Faustyną, apostołką Bożego Miłosierdzia. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę.
  2. W czwartek 10 dzień miesiąca – dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godz. 17:30 różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, następnie Msza św. o łaskę dobrej śmierci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W kinie Zorza w czwartek o godz. 18:00 będą wyświetlane 2 filmy: „Bo jestem stąd”, „Wybaczyć wszelkie zło”. Zachęcamy do obejrzenia tych filmów. Cena 10zł.
  4. Hospicjum Domowe w Chełmie w piątek 11.03 w godz. 10:00-14:00 organizuje doroczną zbiórkę na ulicach miasta na pomoc Hospicjum. Szczegóły w tablicy ogłoszeń.
  5. W przyszłą niedzielę młodzież z oazy będzie sprzedawać palmy na niedzielę palmową. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na wakacyjne wyjazdy rekolekcyjne dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.
  6. Przy stoliku z prasą katolicką do nabycia są rachunki sumienia. Jest to pomoc w dobrym przygotowaniu się do sakramentu spowiedzi i dobrego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Ofiara jest dobrowolna.