Ogłoszenia 31.05.2015 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 31.05.2015

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  1. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec, w którym oddajemy hołd Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwo codziennie o godz. 17:45.
  2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o godz. 7:00, 8:30, uroczysta suma o godz. 10:30, której będzie przewodniczył ks. bp Józef Wróbel, który wygłosi kazanie i poprowadzi procesję. Prosimy o przygotowanie procesji oraz trasy procesji. Niech to będzie wyznaniem naszej wiary w obecność Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy Panów z Bractwa Krzyża Chrystusa do udziału w procesji.
  3. Ofiary złożone na tacę w Boże Ciało zostaną przeznaczone na Centrum Jana Pawła II w Lublinie.
  4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca, uroczyste Msze św. o godz. 8:00 i 18:00. Pół godziny przed tymi Mszami będziemy wiernym służyć w konfesjonałach. W te dni po Mszy św. o godz. 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca Kobiet w sobotę po Mszy św. o godz. 8:00, dla Koła Żywego Różańca Mężczyzn w niedzielę po Mszy św. o 10:00. W sobotę o godz. 18:00 w kościółku przywitanie krzyża San Damiano. Szczegóły w tablicy ogłoszeń.
  6. W przyszłą niedzielę 7 dzień miesiąca, dzień Miłosierdzia Bożego w naszej parafii. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny.
  7. W Boże Ciało odbędzie się pierwszy raz koncert uwielbienia. Wystąpią Katarzyna Wilk i Stanisław Soyka. Koncert odbędzie się o godz. 19:00 przy Chełmskim Domu Kultury.