Ogłoszenia 28.09.2014 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 28.09.2014

XXVI Niedziela Zwykła

  1. Jutro święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała. Uroczyste Msze św. o godz. 8:00 i 18:00.
  2. W środę rozpoczynamy miesiąc październik, w którym oddajemy hołd Matce Bożej w modlitwie różańcowej i spełniamy Jej prośbę z Fatimy – odmawiajcie różaniec. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe – dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach, które są spotkaniem z Matką Bożą każdego z nas.
  3. W tym tygodniu I czwartek miesiąca, o godz. 17:30 modlić się będziemy o nowe powołania do życia zakonnego i kapłańskiego.
  4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Uroczyste Msze św. o godz. 8:00 i 18:00, pół godz. przed tymi Mszami będziemy wiernym służyć w konfesjonałach. W te dni po Mszy św. o godz. 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca Kobiet w sobotę po Mszy św. o godz. 8:00, dla Koła Żywego Różańca Mężczyzn w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00.
  6. W przyszłą niedzielę taca będzie zbierana na Seminarium Duchowne w Lublinie. Przyjedzie kleryk Artur, który te ofiary zbierze.
  7. Harcerze i harcerki ze Stowarzyszenia Harcerskiego „Zawisza” ogłaszają nabór. Kto chciałby zostać harcerzem/harcerką to zapraszamy po Mszy św. do zakrystii, aby wpisać się na listę.