Ogłoszenia 26.01.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 26.01.2020

III Niedziela Zwykła

  1. We wtorek 28 dzień miesiąca- dzień modlitwy w intencji naszych rodzin za przyczyną św. Józefa. O godz. 7:00 uroczysta Msza Święte we wszystkich intencjach zaniesionych za przyczyną Opiekuna Kościoła Świętego.
  2. W tym tygodniu I sobota miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 7:00
    wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Serdecznie zapraszamy.
  3. Zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca Kobiet w sobotę po Mszy Świętej o godz. 8:00, dla Koła Żywego Różańca Mężczyzn w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę Matki Bożej Gromnicznej, poświęcenie gromnic które są symbolem prawdy że Chrystus jest światłem naszego życia. Jest to dzień życia konsekrowanego, modlimy się w intencji sióstr zakonnych i zakonników. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na pomoc dla Sióstr Karmelitanek w Dysie k. Lublina w naszej Archidiecezji.
  5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 10:00 modlitwy za przyczyną św. Apolonii w intencji stomatologów i cierpiących na bóle
    zębów. Serdecznie zapraszamy.
  6. Policja Chełmska ostrzega o kolejnych próbach kradzieży lub wyłudzania pieniędzy szczególnie od osób starszych. Oszuści podają się za rodzinę. Prosimy uważać i nie otwierać obcym.