Ogłoszenia 25.10.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 25.10.2020

XXX Niedziela Zwykła

  1. W środę 28 dzień miesiąca- dzień modlitw za przyczyną św. Józefa. O godz. 7:00 uroczysta Msza Święta a następnie nabożeństwo do św. Józefa w intencjach złożonych do puszki.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych. Spotykamy się z tymi którzy po zakończeniu życia na tej ziemi ciszą się chwałą zbawionych. Msze Święte jak w każdą niedzielę.
  3. Ze względu na pandemię nie odbędą się w tym roku Msze Święte oraz procesje na cmentarzu parafialnym przy ul. Lwowskiej.
  4. Każdego dnia można odwiedzać cmentarz parafialny modląc się w intencjach ŚP. Zmarłych. W tym roku, ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19 odpusty zupełne za zmarłych można uzyskiwać przez cały listopad, dostosowując warunki do sytuacji pozwalającej zapewnić bezpieczeństwo wiernym.
  5. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w tym roku nie odbędzie się również procesja z relikwiami Świętych i Błogosławionych ulicami naszego miasta planowana na sobotę 31 października.
  6. Spotkania wszystkich grup duszpasterskich w związku z sytuacją epidemiologiczną zostają czasowo zawieszone do odwołania.
  7. Nauki przedmałżeńskie prowadzone w naszej Parafii w związku z sytuacją epidemiologiczną zostają czasowo zawieszone do odwołania.
  8. W kancelarii parafialnej przyjmowani są interesanci tylko w bardzo ważnych sprawach. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (kancelaria@rozeslanie.pl)
  9. W listopadzie codziennie o godz. 17:30 w sposób szczególny będziemy się modlić na Różańcu za zmarłych polecanych w wypominkach. Karty wypominkowe znajdują się w tradycyjnym miejscu na ołtarzach bocznych. Z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać je w zakrystii. Pamiętajmy aby na karcie wypominkowej wpisać także konkretną datę kiedy chcielibyśmy aby zostały one odczytane na Różańcu. Istnieje także możliwość zamówienia intencji Mszalnej lub przekazania imion naszych zmarłych poprzez wiadomość e-mail: kancelaria@rozeslanie.pl.