Ogłoszenia 24.07.2016 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 24.07.2016

XVII Niedziela Zwykła

  1. We wtorek wspomnienie św. Anny i Joachima, rodziców NMP. Uroczyste Msze św. o godz. 8:00 i 18:00, podczas których modlić się będziemy w intencji naszych rodzin.
  2. Zapisy na XXXVIII pielgrzymkę z Chełma na Jasną Górę przyjmowane są w kancelarii parafialnej. Przyjmowane są ofiary na fundusz „Idę z Tobą”.
  3. Nasza parafia organizuje wyjazd na spotkanie z pielgrzymami na Świętym Krzyżu 8.08. Wyjazd spod naszego kościoła o godz. 6:00. Zapisy w zakrystii do 4.08.
  4. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji uroczystości św. Krzysztofa, opiekuna i patrona podróżujących. Ofiary złożone z tej racji zostaną przeznaczone na zakup środków lokomocji dla misjonarzy przez Miva Polska. Bóg zapłać.
  5. Od 25 do 31 lipca na polskiej ziemi gościć będziemy Papieża Franciszka, który przyjedzie do nas z racji Światowych Dni Młodzieży. Nie mogąc udać się na spotkanie z papieżem w Krakowie, uczestniczmy w tym wydarzeniu przez środki masowego przekazu, wspierajmy Papieża osobistą modlitwą. W intencji Papieża i ojczyzny modlić się będziemy w te dni na Mszy św. o godz. 8:00 i 18:00.