Ogłoszenia 24.05.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 24.05.2020

Wniebowstąpienie Pańskie

W Mszy Świętej może uczestniczyć maksymalnie 51 wiernych

  1. We wtorek, 26. dzień miesiąca – Dzień Matki. Przez modlitwę będziemy dziękować naszym mamom prosząc o Boże Dary dla żyjących i wieczne szczęście w niebie dla zmarłych. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  2. W czwartek 28 dzień miesiąca- dzień modlitwy w intencji naszych rodzin za przyczyną św. Józefa. O godz. 8:00 Msza Święta a następnie nabożeństwo w intencji naszych rodzin. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  3. Komunikat Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego Stanisława Budzika o nominacji nowego Biskupa Sufragana Diecezji Lubelskiej (>>>TUTAJ<<<).
  4. Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie w naszym kościele o godz. 17:40.
  5. Przypominamy że wobec panującej epidemii, uroczystość I Komunii Świętej, rocznicy Komunii Świętej oraz Sakrament Bierzmowania zostają przełożone na czas po wakacjach. Zgodnie z zaleceniami Księdza Arcybiskupa, nowy termin zostanie ustalony z rodzicami,  po ustaniu stanu epidemii w naszym kraju.
  6. Dziękujemy za wsparcie modlitewne i materialne naszej Parafii. Pragniemy poinformować że w każdą środę o godz. 18:00, podczas Mszy Świętej za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, modlimy się za wszystkich Ofiarodawców. Za wszelką pomoc wielkie Bóg zapłać!
  7. W kontekście pytań o materialne funkcjonowanie naszego kościoła, informujemy, że dobrowolne ofiary możemy składać w zakrystii, jak również przez przelew na rachunek bankowy parafii: Numer rachunku 94 1020 1563 0000 5502 0156 0457
  8. W kalendarzu są jeszcze wolne intencje Mszy Świętych. Zainteresowanych wiernych prosimy o kontakt po Mszach Świętych w zakrystii lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail na parafialną pocztę – kancelaria@rozeslanie.pl