Ogłoszenia 22.11.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 22.11.2020

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji. Bóg zapłać.
  2. W sobotę 28. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji naszych rodzin za przyczyną Św. Józefa. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Św. Józefa w tej intencji.
  3. W tym miesiącu szczególnie śpieszymy z modlitwą za nasze rodziny, bliskich, krewnych, przyjaciół oraz znajomych przez modlitwę wypominkową. a więc Różaniec Święty.  W listopadzie codziennie o godz. 17:30 w sposób szczególny będziemy się modlić na Różańcu za zmarłych polecanych w wypominkach. Karty wypominkowe znajdują się w tradycyjnym miejscu na ołtarzach bocznych. Z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać je w zakrystii do puszki lub na tacę. Pamiętajmy, aby na karcie wypominkowej wpisać także konkretną datę kiedy chcielibyśmy aby zostały one odczytane i przemodlone. Istnieje także możliwość zamówienia intencji Mszalnej lub przekazania imion naszych zmarłych poprzez wiadomość e-mail: kancelaria@rozeslanie.pl.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Podczas Mszy św. o godzinie 10:00 poświęcenie opłatków, którymi będziemy się dzielić podczas wigilii. Opłatek jest symbolem więzi i jedności całej parafii.
  5. Dziś po każdej Mszy św. zawierzamy każdego z Nas Chrystusowi Królowi.