Ogłoszenia 17.11.2019 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 17.11.2019

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś obchodzimy w całym Kościele Światowy Dzień Ubogich, który przeżywamy pod hasłem „Ufność nieszczęśliwych nigdy nie zawiedzie”.
2. Jutro w naszym kościele kończymy modlitwy wypominkowe za naszych Świętej Pamięci bliskich zmarłych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
3. We wtorek 13 dzień miesiąca- dzień modlitw w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną bł ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 18:00 Msza Święta a następnie nabożeństwo zakończone błogosławieństwem relikwiami bł ks. Jerzego. Serdecznie zapraszamy do udziału!
4. W piątek 22 dzień miesiąca- dzień spotkania z Matką Bożą w Jej cudownej Figurze z Fatimy. O godz. 17:30 nabożeństwo fatimskie, procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła oraz Msza Święta. Serdecznie zachęcamy do udziału.
5. W piątek wspomnienie Świętej Cecylii- patronki śpiewu i muzyki kościelnej. O godz. 18:00 śpiewa nasz chór, w niedzielę o godz. 16:00 na Górze Chełmskiej koncert chórów naszego miasta.
6. W przyszłą niedzielę taca na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na rzecz Seminarium.
7. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, podczas której oddamy się w opiekę naszemu Panu i Zbawcy, Jezusowi Chrystusowi.