Ogłoszenia 13.10.2019 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 13.10.2019

XXVIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” na stypendia dla ubogiej, uzdolnionej młodzieży z racji 19. dnia papieskiego, który przeżywamy pod hasłem „Wstańmy chodźmy”. Za tą pomoc składamy Bóg zapłać.
  2. Jutro 14. dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  3. W środę 16. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji Papieża Franciszka i za przyczyną Św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godzinie 7:00 nabożeństwo w tej intencji. Zostaną wystawione relikwie Św. Jana Pawła II na cały dzień.
  4. W piątek wspomnienie Św. Łukasza, patrona służby zdrowia. Podczas Mszy św. będziemy się modlić w intencji naszej służby zdrowia.
  5. W sobotę 19. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. O godzinie 8:00 Msza św., a następnie nabożeństwo.
  6. W poniedziałek Dzień Edukacji Narodowej – dzień nauczyciela. Podczas Mszy św. będziemy się modlić w intencji naszych nauczycieli.
  7. W przyszłą niedzielę o godzinie 16:00 w kościele pierwsze spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.