Ogłoszenia 12.07.2015 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 12.07.2015

XV Niedziela Zwykła
Doroczny odpust ku czci Rozesłania św. Apostołów

  1. W czwartek wspomnienie NMP z Góry Karmel, patronalne święto Bractwo Szkaplerza MB z Góry Karmel. O godz. 18:00 Msza św. dla Bractwa Szkaplerza w naszej parafii, następnie nabożeństwo.
  2. W czwartek 16 dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka oraz modlitwy do św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 7:00 wystawienia Najświętszego Sakramentu i modlitwy w tej intencji. Zostaną wystawione relikwie św. Jana Pawła II oraz wyłożona księga próśb i podziękowań.
  3. W przyszłą niedzielę 19 dzień miesiąca, dzień modlitw w intencji Ojczyzny i ludzi świata pracy za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo z błogosławieństwem relikwiami bł. ks. Jerzego.
  4. W kancelarii parafialnej przyjmowane są zapisy na XXXVII pielgrzymkę z Chełma na Jasną Górę. Tak jak w ubiegłym roku można pomóc komuś składając ofiarę pielgrzymkową na fundusz „Idę z Tobą”.
  5. Dziękujemy ks. dr Tomaszowi Lisieckiemu za odprawienie sumy odpustowej, ks. prof. Jerzemu Królowi za wygłoszone kazanie, wszystkim księżom, służbie liturgicznej, chórowi, orszakowi procesyjnemu, gościom i naszym parafianom za wspólną modlitwę. Bóg zapłać.
  6. W tym roku mija 12 rocznica intronizacji Chrystusa Króla w naszej parafii.