Ogłoszenia 11.09.2016 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 11.09.2016

XXIV Niedziela Zwykła

  1. Od dziś rozpoczyna się Tydzień modlitw o chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży, który przeżywać będziemy pod hasłem: „Miłosierni jak Ojciec”. W tej intencji modlić się będziemy codziennie o godz. 18:00.
  2. W tym tygodniu 14 dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
  3. W środę święto Podwyższenia Krzyża Św., patronalne święto Bractwa Krzyża św. Zapraszamy panów z Bractwa na Mszę św. o godz. 18:00.
  4. W piątek 16 dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka i modlitwy do św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo w tej intencji. Zostaną wystawione relikwie św. Jana Pawła II oraz wyłożona księga próśb i podziękowań.
  5. W kinie Zorza od 9 do 22 września jest wyświetlany film pt. „Smoleńsk”. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu.
  6. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu posadzki i schodów pod położenie marmuru panom: Edwardowi Kryńskiemu, Piotrowi Policha, Jarosławowi Wrońskiemu, Zbigniewowi Gołębiowskiemu, Bogusławowi Dziaduszyńskiemu, Andrzejowi Nowosadowi, Lesławowi Husa, Henrykowi Pirógowi, Adamie Kozdra. Bóg zapłać.
  7. W przyszłą niedzielę odpust w parafii Rejowiec Fabryczny. Uroczysta suma o godz. 12:00.
  8. Dziś w Karagandzie beatyfikacja ks. Władysława Bukowińskiego, misjonarza Golgoty Wschodu.