Ogłoszenia 10.07.2016 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 10.07.2016

XV Niedziela Zwykła

Doroczny odpust ku czci Rozesłania św. Apostołów

  1. W sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel. O godz. 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo. Jest to patronalne święto Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel naszej parafii.
  2. W sobotę 16 dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka i modlitwy za przyczyną św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo w tej intencji. Zostaną wystawione relikwie św. Jana Pawła II oraz księga próśb i podziękowań.
  3. W kancelarii przyjmowane są zapisy na XXXVIII pieszą pielgrzymkę z Chełma na Jasną Górę. Tak jak w ubiegłym roku można złożyć ofiarę na fundusz „Idę z Tobą”.
  4. W naszym mieście w dniach 20-25.07.2016 przeżywać będziemy ŚDM. Szczegółowy program w tablicy ogłoszeń. Wszystkich chętnych bardzo zapraszamy na „Koncert Narodów” do hali MOSiR w Chełmie w czwartek 21.07 o godz. 20:00. Koncert Narodów jest gratis. Zapisy na karty wstępu na tę imprezę w zakrystii po każdej Mszy św. W przyszłą niedzielę wejściówki do odbioru.
  5. Ks. kan. Wojciechowi Jaroszyńskiemu, proboszczowi parafii Trójcy Przenajświętszej w Chełmie dziękujemy za odprawienie sumy odpustowej i wygłoszone kazanie, wszystkim księżom, służbie liturgicznej, chórowi, orszakowi procesyjnemu, gościom i naszym parafianom za wspólną modlitwę. Bóg zapłać.
  6. W tym roku mija 13 rocznica intronizacji Chrystusa Króla w naszej parafii.