Ogłoszenia 09.12.2018 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 09.12.2018

II Niedziela Adwentu

  1. W poniedziałek 10 dzień miesiąca – dzień modlitw o łaskę dobrej śmierci. Po Mszy Świętej o godz. 7:00 różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, a następnie Msza Święta. Zapraszamy Apostolstwo Dobrej Śmierci do wspólnej modlitwy.
  2. W piątek 14 dzień miesiąca- dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godz. 18:00 Msza Święta a następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje adwentowe, które mają nas przygotować do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę.
  4. Roraty codziennie o godz. 7:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W przedsionku kościoła rozprowadzane są świece wigilijne. Ofiary zostaną przeznaczone dla ubogich dzieci.
  6. Są wolne intencje w tym tygodniu oraz podczas rekolekcji, można zamówić intencje o błogosławieństwo dla żyjących i wieczną radość dla zmarłych. Intencje przyjmowane są w zakrystii oraz kancelarii parafialnej.
  7. Są do nabycia kalendarze Hospicjum przy wyjściu z kościoła. Ofiara jest dobrowolna, a przeznaczona zostanie na pomoc Hospicjum Domowego Ks. Kan. Kazimierza Malinowskiego.
  8. Dzisiaj do puszki zbierane są ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Za ten dar serca i wsparcia rodaków za naszą wschodnią granicą w ich imieniu składamy serdeczne Bóg zapłać.