Ogłoszenia 09.02.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 09.02.2020

V Niedziela Zwykła

  1. Jutro 10. dzień miesiąca – dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godzinie 17:30 nabożeństwo do 7 Boleści Matki Bożej o łaskę dobrej śmierci i Msza św. Zapraszamy.
  2. W piątek 14. dzień miesiąca – dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godzinie 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel. 
  3. We wtorek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – dzień modlitw w intencji ludzi chorych. W naszym kościele o godzinie 10:00 Msza św. dla osób chorych i starszych, połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy chorych i osoby starsze do wspólnej modlitwy.
  4. W przyszłą niedzielę 16. dzień miesiąca – dzień modlitwy w intencji Papieża Franciszka i modlitwy do Św. Jana Pawła II. 
  5. Do końca kwietnia w każdy poniedziałek w godz. 16:00- 18:00 w
    siedzibie biura Stowarzyszenia Hospicjum Domowego im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego przy ul. Lwowskiej 12/4, II piętro, wejście od Pl. Kupieckiego, można z pomocą księgowej uzyskać poradę i pomoc w celu przekazania 1 % na rzecz Hospicjum. Tych którzy zdecydują się sami wypełnić swój PIT, również zachęcamy do przekazania 1 % podatku naszemu Hospicjum. W swoim rocznym zeznaniu podatkowym należy wtedy wpisać: Stowarzyszenie Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego w Chełmie i nr KRS 0000342853 oraz wyliczoną kwotę 1 % podatku po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół. Serdecznie zachęcamy do tej formy pomocy naszemu Chełmskiemu Hospicjum. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.
  6. W naszej Parafii są jeszcze wolne intencje Mszy Świętych w
    najbliższym czasie. Msze Świętą można zamówić bezpośrednio po Mszy Świętej w zakrystii kościoła oraz w kancelarii parafialnej w godzinach posługi. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy!