Ogłoszenia 07.05.2017 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 07.05.2017

IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dziękujemy Ks. Piotrowi Nowakowi za wygłoszone kazanie, a wiernym za złożone ofiary do puszek na budowę nowego kościoła Przemieniania Pańskiego w Lublinie. Bóg zapłać.
  2. Jutro uroczystość Św. Stanisława bp. m. głównego patrona Polski i naszej archidiecezji, modlimy się w intencji naszego Ks. Arcybiskupa z racji Jego imienin.
  3. W środę 10. dzień miesiąca – dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy św. o godzinie 7:00 nabożeństwo do 7 boleści Matki Bożej o łaskę dobrej śmierci i Msza św. Zapraszamy członków Apostolstwa do wspólnej modlitwy.
  4. W czwartek o godzinie 16:00 spowiedź dzieci przed I Komunią i młodzieży przed bierzmowaniem oraz ich bliskich.
  5. W sobotę uroczystość I Komunii w naszej parafii. O godzinie 9:30 szkoła podstawowa im. Małego Księcia – prowadzi P. Jolanta, o godzinie 11:30 szkoła podstawowa Nr. 2 – prowadzi Ks. Piotr. Tę uroczystość przeżywać będziemy w dzień 100. rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie.
  6. W sobotę w wigilię naszego odpustu na cmentarzu przy ul. Lwowskiej o godzinie 19:00 Msza św. za zmarłych.
  7. W przyszłą niedzielę doroczny odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej. O godzinie 12:30 uroczysta suma, którą odprawi Ks. Bp. Stanisław Jamrozek, Bp. tytularny diecezji Chełmskiej, którego nasz kościół jest katedrą. Podczas Mszy św., Ks. Bp. udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z Gimnazjum nr. 2.
  8. W przyszłą niedzielę po sumie o godzinie 14:00 odbędzie się koncert uwielbienia Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, prowadzony przez zespół „Guadelupe” z Lublina. Serdecznie zapraszamy gości i naszych parafian do spotkania z Matką Bożą Łaskawą.
  9. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17:30.