Ogłoszenia 06.12.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 06.12.2020

II Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj w naszej Archidiecezji zbierane są ofiary do puszek na pomoc „Kościołowi na Wschodzie”. Bóg zapłać.
  2. Jutro 7. dzień miesiąca – dzień Bożego Miłosierdzia. O godzinie 8:00 Msza św. zakończona nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.
  3. We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godzinie 7:00, 8:30, 16:00 w intencji Dzieci z Różańca Rodziców, zaś o godzinie 18:00 przyjęcie osób, które podejmą adopcję dziecka poczętego. W tym dniu od godziny 12:00 do 13:00 Godzina Łaski, którą otrzyma każdy, kto będzie trwał w tym czasie przy Chrystusie.
  4. W czwartek 10. dzień miesiąca – dzień modlitwy o łaskę dobrej śmierci. Po Mszy św. o godzinie 7:00 różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, następnie Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Roraty codziennie o godzinie 7:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z Matką Bożą.
  6. W sobotę o godzinie 18:00 Msza św. dla Harcerzy i dzieci szkolnych.
  7. W zarystii są rozprowadzane świece wigilijne, które są pomocą dla ubogich dzieci.
  8. Po każdej Mszy św., przy wyjściu z kościoła można nabyć opłatek, którym będziemy dzielić się podczas wigilii.
  9. W Adwencie podczas Mszy św. będziemy wiernym służyć w konfesjonałach. Zapraszamy do sakramentu pokuty, by przygotować serca dla Bożego Dzieciątka. W tym roku ze względu na pandemię, nie odbędą się rekolekcje adwentowe.
  10. W całej Ojczyźnie jest inicjatywa zamówienia Mszy św. w intencji Kościoła i Kapłanów z racji ataków. W naszej parafii Msza św. tej intencji została odprawiona dziś o godzinie 10:00. Jeśli ktoś chciałby przyjść z pomocą, może zamówić w kościele Mszę w tej intencji. Ponadto w kalendarzu są jeszcze wolne intencje Mszy Świętych na nadchodzące miesiące. Zainteresowanych wiernych prosimy o kontakt w zakrystii, telefonicznie lub mailowo (kancelaria@rozeslanie.pl).