Ogłoszenia 04.06.2017 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 04.06.2017

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

  1. Dzisiaj święto Ruchu Ludowego, życzymy żeby ludzie zaangażowani służyli Ojczyźnie przez swoją pracę i osobiste życie.
  2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godzinie 7:00, 8:30, 10:00, 16:00 i 18:00.
  3. W środę 7. dzień miesiąca – dzień Bożego Miłosierdzia w naszej parafii., nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godzinie 8:00.
  4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów, kleryków i o nowe powołania.
  5. W sobotę 10. dzień miesiąca – dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy św. o godzinie 7:00 nabożeństwo do 7 Boleści Matki Bożej o łaskę dobrej śmierci i Msza św. Zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci do wspólnej modlitwy.
  6. W przyszłą niedzielę po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się „Marsz życia i rodziny”. Rozpoczęcie w Bazylice o godzinie 13:30, a zakończenie w naszym kościele. Zachęcamy do udziału w tym marszu, który jest modlitwą i wołaniem o Boże błogosławieństwo w intencji życia i rodziny. Szczegóły w tablicy ogłoszeń.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej, odpust na Gwarku, uroczysta suma o godzinie 12:00.
  8. W przyszłą niedzielę taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie. Ofiary zbierze nasz kleryk.
  9. Przy chrzcielnicy jest wyłożona księga intencji rowerowej pielgrzymki na Jasną Górę. Można wpisywać intencje, które będą polecać Bogu na pątniczym szlaku.
  10. Dziś po każdej Mszy św. w „X święto Dziękczynienia” są zbierane ofiary do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.