Ogłoszenia 02.07.2017 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 02.07.2017

XIII Niedziela Zwykła

  1. W czwartek I czwartek miesiąca, o godzinie 18:00 Msza św. o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, następnie nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W tym tygodniu I piątek miesiąca, uroczyste Msze św. o godzinie 8:00 i 18:00, pół godziny przed tymi Mszami będziemy wiernym służyć w konfesjonałach. Po Mszy św. o godzinie 7:00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  3. W piątek 7. dzień miesiąca – dzień Miłosierdzia Bożego w naszej parafii. O godzinie 18:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zakończone ucałowaniem relikwii Św. Siostry Faustyny.
  4. W sobotę wigilia naszego odpustu. O godzinie 19:00 Msza św. na cmentarzu przy ul. Lwowskiej za naszych bliskich zmarłych.
  5. W najbliższą niedzielę główny odpust w naszej parafii. Uroczysta suma o godzinie 12:30, następnie procesja wokół kościoła. Prosimy dziewczynki do sypania kwiatów, a Panów z Bractwa Krzyża św. o pomoc w organizacji procesji. Zapraszamy gości i naszych parafian do wspólnego świętowania Imienin naszej parafii.
  6. Są przyjmowane zapisy na pieszą pielgrzymkę z Chełma do Częstochowy., która wyruszy 1 sierpnia z Bazyliki.