Marsz dla Życia i Rodziny - Czas na Rodzinę | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Marsz dla Życia i Rodziny – Czas na Rodzinę

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział w Chełmie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tegorocznym „Marszu dla Życia i Rodziny” w Chełmie, który odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca 2017 r.

Marsz, który w tym roku przebiegać będzie pod hasłem: „Czas na Rodzinę”, rozpocznie się o godz. 13.00 na placu przykościelnym parafii Mariackiej. Następnie przejdziemy ulicami miasta: Lubelską, Wojsławicką, Powstańców Warszawy, Gen. Grota-Roweckiego, Lwowską i Lubelską. Świętowanie zakończy Koronka do Miłosierdzia Bożego w parafii Rozesłania św. Apostołów o godz. 15.00Hasłem „Czas na Rodzinę” chcemy przypomnieć sobie i innym rodzinom o konieczności pielęgnowania i rozwijania więzów jakie łączą nas nawzajem ze sobą. Nie będzie silnych rodzin, jeśli nie będziemy inwestowali czasu w ich rozwój. Pragniemy zwrócić uwagę – Rodzina jest naszym największym skarbem, należy o nią dbać, szanować i poświęcać jej dużo czasu.Zapraszamy rodziny z dziećmi, babcie i dziadków, narzeczonych, osoby poszukujące swojej drugiej połówki, które czują, że to już czas na założenie rodziny. Pokażmy jak jest dużo Chełmian dla których życie i rodzina są największą wartością!

Artykuł Marsz dla życia i rodziny
[lightbox link=”https://rozeslanie.pl/wp-content/uploads/2017/06/marsz-dla-zycia-i-rodziny-2017.jpg” thumb=”https://rozeslanie.pl/wp-content/uploads/2017/06/marsz-dla-zycia-i-rodziny-2017-212×300.jpg” width=”212″ align=”center” title=”” frame=”true” icon=”image” caption=””]