Transplantacja | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Transplantacja

J 19,31-37
Ponieważ był to dzień Przygotowania, aby zatem ciała nie pozostawały na krzyżu w szabat, ów bowiem dzień szabatu był wielkim świętem, Żydzi prosili Piłata, aby ukrzyżowanym połamano golenie i usunięto ich ciała. Przyszli więc żołnierze i połamali golenie tak pierwszemu, jak i drugiemu, którzy z Nim byli ukrzyżowani. Lecz gdy podeszli do Jezusa i zobaczyli, że już umarł, nie łamali Mu goleni, tylko jeden z żołnierzy włócznią przebił Mu bok i natychmiast wypłynęła krew i woda.

Zaświadczył to ten, który widział, a świadectwo jego jest prawdziwe. On wie, że mówi prawdę, abyście i wy wierzyli. Stało się to bowiem, aby się wypełniło Pismo: „Kości Jego nie będą łamane”. I znowu na innym miejscu mówi Pismo: „Będą patrzeć na Tego, którego przebodli”.

Jaka jest najlepsza recepta na nasze zgorzkniałe, skarłowaciałe i poranione serca? Co zrobić by zacząć kochać naprawdę, tak jak na to zasługujesz – Wielką i Nieskończoną Miłością? Czy w czasach wszędobylskiej komerchy, gdzie wciskane są nam substytuty i zamienniki miłości, możliwa jest Miłość prawdziwa – nie wyreżyserowana? Jeśli tak to jak ją zdobyć?

Na te i inne pytania odpowiedzią jest Serce Jezusa, a właściwie Jego Transplantacja w zamian za Twoje serce. Co więcej, to jedyny zabieg (choć nie refundowany) na który nie musisz się zapisywać i czekać długimi miesiącami. Ryzyko odrzutu jest równe 0%. Lekarz – to najwyższej próby specjalista, a pacjentom gwarantuje się życie bez końca?

Jedziemy na operacyjną?

d725908433