Ogłoszenie o zbiórce zużytego sprzętu | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenie o zbiórce zużytego sprzętu

Pomoc Kościołom w Potrzebie jest Stowarzyszeniem Kościoła Katolickiego, które pomaga wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów. Aby budować kolejne studnie, szkoły i szpitale powadzimy w porozumieniu z księżami biskupami w diecezjach całego kraju akcję zbierania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Przy organizacji zbiórek Kościół w Potrzebie współpracuje z firmą Green Office Ecologic Sp. z o.o., która posiada wszystkie niezbędne i wymagane prawem zezwolenia.

Dziś zapraszamy Waszą wspólnotę parafialną do aktywnego udziału w tej zbiórce, która będzie miała miejsce dnia 28.09 w godzinach od 11:30.

  1. Zwracamy się do Was z prośbą, aby informację o tej akcji przekazać sąsiadom i znajomym. Oddając w ustalonym miejscu i czasie zużyty sprzęt elektryczny czy elektroniczny pozbywacie się kłopotu związanego z jego utylizacją, a zarazem dokładacie swoją cegiełkę do wielkiej akcji niesienia pomocy ludziom, będącym w potrzebie na całym świecie.
  2. Prosimy o pomoc w zebraniu od ludzi złomu – młodzież, strażaków OSP i grupy parafialne.
  3. Ta zbiórka to też wyjątkowa okazja, aby szkoły, urzędy, gminy, firmy, przedsiębiorstwa u instytucje mogły się pozbyć zużytego sprzętu otrzymując Kartę Przekazania Odpadu.

Za pomoc i zebrany zużyty sprzęt z góry wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Polskiej Sekcji
ks. dr hab. Waldemar Cisło