OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 6 LUTEGO 2022 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 6 LUTEGO 2022 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę zwykłą.
 2. Także dzisiaj w naszej parafii gościmy TVP Lublin. O godz. 10.00 odbędzie się transmisja Mszy św dla TVP 3. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w kościele i poprzez transmisję telewizyjną.
 3. W poniedziałek przypada 7 dzień miesiąca. W naszej parafii to dzień Miłosierdzia Bożego. O godz. 7.00 rano uroczysta Msza św., a następnie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, zakończone błogosławieństwem relikwiami św. s. Faustyny Kowalskiej.
 4. We czwartek przypada 10 dzień miesiąca. W naszej parafii to Dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo (różaniec) do 7 boleści Matki Bożej, a o godz. 8.00 w czasie Mszy św. będziemy modlili się o łaskę dobrej śmierci.
 5. W piątek, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorych. W naszym kościele Msze św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia osobom chorym, starszym i w podeszłym wieku będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00 i o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
 6. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby remontowe naszej parafii.
 7. Hospicjum Domowe im. Ks. K. Malinowskiego zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rozpoczęcie budowy Domu Hospicjum Stacjonarnego w Nowinach k/Chełma. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 8. Bóg zapłać za bezimienne ofiary złożone na kościół: 2 po 100 zł.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego  
 10. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłej niedzieli oraz owocnego tygodnia.
 11. Modlitwa do św. Michała Archanioła.