OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25 września 2022 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25 września 2022 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy XXVI Niedzielę zwykłą. Taca jest przeznaczona na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
 2. Dzisiaj jest organizowany kiermasz ciast Skautów Europy. Dochód jest przeznaczony na zorganizowanie zimowiska.
 3. Także dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30. odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami. 
 4. We środę 28 września dzień modlitw za nasze rodziny przez wstawiennictwo św. Józefa. Msza św. zbiorowa do św. Józefa o godz. 8.00.  Intencje można zapisywać w zakrystii. Serdecznie zapraszamy. 
 5. Od kilku lat w wielu miastach Polski i świata istnieje inicjatywa modlitwy w ramach Iskry Bożego Miłosierdzia. Nasza parafia przyłącza się do tej inicjatywy. Dlatego we środę 28 września zapraszamy na godz. 15.00 do kaplicy adoracji na odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia.
 6. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się na plebanii we środę 28 września po Mszy św. wieczorowej ok. godz. 18.45. Serdecznie zapraszamy. 
 7. Zapraszamy ministrantów i lektorów oraz kandydatów na ministrantów na zbiórkę w piątek 30 września na godz. 18.45. Organizujemy dla wszystkich kandydatów i ministrantów konkurs z narodami. I-sza nagroda to rower, II i III to tablety, kolejne to różne dobre gadżety.
 8. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik, w którym oddajemy hołd Matce Bożej przez modlitwę różańcową. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza dzieci i młodzież.
 9. 1 października przypada I sobota miesiąca. Uroczyste Msze św. o godz. 8.00 i o godz. 18.00. Po Mszy św. o godz. 7.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja. 
 10.  Zmiana tajemnic różańcowych dla KŻR Kobiet w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00, a dla KŻR Mężczyzn w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00. Ofiary zbierane na tacę w I-szą sobotę będą przeznaczone na „Kwiaty dla Matki” – dla Matki Bożej.
 11.  Bóg zapłać za bezimienne ofiary na kościół: 3 – 100 zł.
 12.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, „Niedzieli” i „Gościa niedziel”. 
 13.  Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłego dnia.
 14.  Modlitwa do św. Michała Archanioła.