OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24 lipca 2022 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24 lipca 2022 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele XVII niedzielę zwykłą.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławieństwo samochodów i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Ofiary złożone z racji poświęcenia zostaną przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy przez „Miva Polska”. 
  3. We czwartek 28 lipca dzień modlitw za nasze rodziny przez wstawiennictwo św. Józefa. Msza św. zbiorowa do św. Józefa o godz. 8.00. Stosowne nabożeństwo odprawimy po Mszy św.  Serdecznie zapraszamy. 
  4. W sobotę 30 lipca przypada 42 rocznica śmierci śp. ks. prałata Józefa Tatarczaka, który przez 13 lat był proboszczem naszej parafii. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 8.00.
  5. W zakrystii są przyjmowane zapisy na 44 pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę oraz ofiary na fundusz „Idę z tobą”. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 3-14 sierpnia pod hasłem: Drogowskazy wiary. Szczegóły na plakatach.
  6. Bóg zapłać za bezimienne ofiary złożone na kościół: 2- 100 zł.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego
  8. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłego dnia, udanego urlopu i wypoczynku oraz owocnego tygodnia.
  9. Modlitwa do św. Michała Archanioła.