OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18 KWIETNIA 2022 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18 KWIETNIA 2022 r.

 1. Dzisiaj taca jest przeznaczona na KUL. Serdecznie dziękujemy za ofiary.
 2. We wtorek przypada 19 dzień miesiąca. W tym dniu modlimy się w intencji Ojczyzny i ludzi pracy za przyczyną bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Rano zostaną wystawione relikwie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Stosowne nabożeństwo odprawimy po Mszy św. o godz. 8.00.
 3. W piątek z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje post.
 4. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Codziennie o godz. 15.00 w naszym kościele odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz stosowne modlitwy, które prowadzi Ruch Rodzin Nazaretańskich.
 5. W przyszłą niedzielę Urocz. Bożego Miłosierdzia. W tym dniu będziemy celebrować Godzinę Miłosierdzia od godz. 15.00 do 16.00.
 6. Także w przyszłą niedzielę – patronalne święto Caritas. Będziemy się modlić w intencji naszej parafialnej Caritas.
 7. W zakrystii są jeszcze, rozprowadzane przez Caritas, baranki wielkanocne w cenie 7 zł. Fundusze są przeznaczone na pomoc uchodźcom z Ukrainy.
 8. Już 2 miesiące trawa wojna na Ukrainie. Chcemy uchodźcom nieść pomoc. Serdecznie dziękujemy tym, którzy już okazali serce i w różny sposób pomogli. Tych, którzy chcieliby pomóc informujemy, że można złożyć paczki żywnościowe w punktach pomocy na terenie miasta.
 9. Serdeczne Bóg zapłać za bezimienną ofiarę złożoną na kościół oraz na remont ławek w wysokości 15.000 zł.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 11. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Drogim Parafianom, Gościom i Sympatykom naszej parafii życzymy miłego świętowania i owocnego tygodnia.
 12. Modlitwa do św. Michała Archanioła.