OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16 STYCZNIA 2022 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16 STYCZNIA 2022 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę zwykłą.
  2. Wczoraj w naszym kościele zakończyliśmy celebrację tzw. Mszy św. kolędowych, na które zapraszaliśmy rodziny z poszczególnych ulic. Kolęda więc dobiegła końca. Wszystkim rodzinom za obecność i wspólną modlitwę serdecznie dziękujemy. Dodatkowa Msza św. kolędowa, dla tych rodzin z parafii, które z różnych względów nie mogły uczestniczyć w liturgii w wyznaczonym dniu, zostanie odprawiona w sobotę 22 stycznia o godz. 18.00. Bóg zapłać za ofiary złożone z racji kolędy. Zostaną przeznaczone na prace remontowe w parafii. 
  3. Od wtorku w całym Kościele będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” … O jedność chrześcijan będziemy modlić się przez cały tydzień podczas Mszy św. o godz. 18.00.
  4. We środę przypada 19 dzień miesiąca. W tym dniu modlimy się w intencji Ojczyzny i ludzi pracy za przyczyną bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Rano zostaną wystawione relikwie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Stosowne nabożeństwo odprawimy po Mszy św. o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy.
  5. Spotkanie Rady Parafialnej, połączone z podzieleniem się opłatkiem, odbędzie się na plebanii w przyszłą niedzielę 23 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Bóg zapłać za bezimienne ofiary złożone na kościół: 1 – 200 zł, 1- 100 zł., 1 – 50 zł.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego  
  8. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłej niedzieli oraz owocnego tygodnia.
  9. Modlitwa do św. Michała Archanioła.