OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13 LUTEGO 2022 r. | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13 LUTEGO 2022 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy VI Niedzielę zwykłą.
 2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby remontowe naszej parafii.
 3. W ubiegłą niedzielę w parafii gościliśmy telewizję. Dziękujemy Ośrodkowi Telewizji Polskiej w Lublinie za przeprowadzenie z naszego kościoła transmisji Mszy św. dla TVP 3.
 4. We poniedziałek przypada 14 dzień miesiąca. To liturgiczne święto świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy. W naszej parafii to także dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godz. 8.00 Msza św., a następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel.
 5. We środę przeżywamy 16 dzień miesiąca – dzień modlitwy za papieża Franciszka i dzień modlitw za przyczyną św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 7.00 odprawimy stosowne nabożeństwo. Zostaną wystawione relikwie św. Jana Pawła II na cały dzień.
 6. W sobotę przypada 19 dzień miesiąca. W tym dniu modlimy się w intencji Ojczyzny i ludzi pracy za przyczyną bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Rano zostaną wystawione relikwie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Stosowne nabożeństwo odprawimy po Mszy św. o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy. 
 7. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
 8. Hospicjum Domowe im. Ks. K. Malinowskiego zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rozpoczęcie budowy Domu Hospicjum Stacjonarnego w Nowinach k/Chełma. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 9. Bóg zapłać za bezimienne ofiary złożone na kościół: 1 – 100 zł, 1 – 70 zł, 1 – 50 zł.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego  
 11. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy miłej niedzieli oraz owocnego tygodnia.
 12. Modlitwa do św. Michała Archanioła.