Ogłoszenia 8.11.2015 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 8.11.2015

XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za ofiary złożone do puszki, zostaną przeznaczone na pomoc „Kościołowi w potrzebie”. Bóg zapłać!
  2. We wtorek 10. dzień miesiąca – dzień Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy św. o godz. 7:00 różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, następnie Msza św. o łaskę dobrej śmierci. Zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej śmierci do wspólnej modlitwy.
  3. W środę 11.11, święto narodowe z racji 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny dla całego miasta w Bazylice o godz. 9:30, w naszym kościele o godz. 18:00.
  4. W sobotę 14 dzień miesiąca, dzień Bractwa Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. O godz. 8:00 Msza św., następnie nabożeństwo do Matki Bożej z Góry Karmel. Zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na tacę na budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji.
  6. Za zmarłych polecanych w wypominkach codziennie o godz. 17:30 odmawiamy różaniec żałobny, następnie odprawiana jest Msza św. wypominkowa.
  7. W przyszłą niedzielę odpust w parafii Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Uroczysta suma o godz. 12:00.
  8. Jest problem sprzedaży alkoholu młodzieży w naszym mieście. Więcej informacji na ten temat w informatorze przy stoliku z prasą katolicką.
  9. Za tydzień w niedzielę odbędzie się kiermasz ciast zorganizowany przez najmłodsze harcerki. Zebrane ofiary przeznaczone zostaną na umundurowanie.