Ogłoszenia 30.09.2018 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 30.09.2018

XXVI Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek, zostaną przeznaczone na budowę pomnika z racji 100-lecia niepodległości na Placu Kościuszki w Chełmie. Jest to dar wdzięczności Chełmian za tę rocznicę. Składamy Bóg zapłać za ofiarowaną pomoc.
  2. Jutro rozpoczynamy miesiąc październik, w którym oddajemy hołd Matce Bożej przez modlitwę różańcową i spełniamy Jej prośbę z Fatimy – odmawiając różaniec. W naszym kościele różaniec codziennie o godzinie 17:30. Zapraszamy każdego z nas do udziału w tych nabożeństwach, które są spotkaniem z Matką Bożą.
  3. W tym tygodniu I czwartek miesiąca – podczas różańca modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca – uroczyste Msze św. o godzinie 8:00 i 18:00, pół godziny przed tymi Mszami będziemy wiernym służyć w konfesjonałach. W te dni po Mszy św. o godzinie 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca Kobiet w sobotę po Mszy św. o godzinie 8:00, dla Kół Żywego Różańca Mężczyzn w niedzielę po Mszy św. o godzinie 10:00.
  6. W piątek o godzinie 17:00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych.
  7. Dnia 7 października o godzinie 19:00 z Bazyliki wyruszy pielgrzymka różańcowa z Matką Bożą Chełmską. Trasa przejścia zaplanowana jest ulicami naszego miasta, zaś zakończenie modlitwy różańcowej Apelem Jasnogórskim odbędzie się w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.