Ogłoszenia 28.02.2021 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 28.02.2021

II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś przeżywamy niedzielę „Ad Gentes” – dzień modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami pod hasłem „Żyjmy Eucharystią”. Pomóżmy dziś misjonarkom i misjonarzom przekazując ofiary do puszek. Dołączmy do grona Darczyńców misjom.
  2. Jutro wspomnienie Żołnierzy Wyklętych, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny, przypomina nam to wystawa IPN na ogrodzeniu naszego kościoła. Modlić się będziemy za nich podczas Mszy św. Główna Msza św. na Górze Chełmskiej o godzinie 9:00.
  3. W czwartek wspomnienie Św. Kazimierza Królewicza. Msza św. za zmarłe Kazimiery i Kazimierzów o godzinie 18:00. Intencje na tę Mszę św. są przyjmowane w zakrystii. W tym dniu modlimy się o nowe powołania.
  4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. o godzinie 8:00 i 18:00, pół godziny przed tymi Mszami będziemy wiernym służyć w konfesjonałach. W te dni po Mszy św. o godzinie 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  5. Spotkanie z Kołem Żywego Różańca Kobiet i Mężczyzn w sobotę po Mszy św. o godzinie 8:00 w kościele. Ze względu na trudności zmian tajemnic z racji pandemii, będziemy się modlić tajemnicami, które posiadamy.
  6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godzinie 17:15. Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 17:30.