Ogłoszenia 27.12.2020 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 27.12.2020

Niedziela Świętej Rodziny

  1. W poniedziałek 28 dzień miesiąca- dzień modlitw za przyczyną św. Józefa. O godz. 8:00 uroczysta Msza Święta a następnie nabożeństwo do św. Józefa w intencjach złożonych do puszki.
  2. W czwartek zakończenie Starego Roku 2020. Ze względu na pandemię i wynikające z niej obostrzenia ogłaszające godzinę policyjną począwszy od 19:00, uroczysta Msza Święta na zakończenie roku odbędzie się o godz. 12:00 w południe. Podczas tej Mszy Świętej podziękujemy Panu Bogu za miniony rok oraz będziemy prosić o ustanie pandemii a także Bożą opiekę w nadchodzącym nowym 2021 roku. Modlić się także będziemy za naszych zmarłych Parafian wypraszając dla nich dar Bożego Miłosierdzia.
  3. W piątek rozpoczynamy Nowy Rok 2021- uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. W tym dniu szczególnie będziemy się modlić o pokój na świecie. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  4. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca. Uroczysta Msza Święta o godz. 8:00 następnie zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich w kościele. Po Mszy Świętej o godz. 7:00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie. Będziemy gościć dk Dawida który wygłosi do nas Słowo Boże.
  6. Decyzją Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika w tym roku wizyta duszpasterska zwana „kolędą” nie odbędzie się w tradycyjnej formule. W naszej Parafii w każdą niedzielę podczas Mszy Świętych będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla wiernych naszej parafii oraz odmówimy modlitwę błogosławieństwa mieszkań i domów. Jeśli parafianie zechcą złożyć datek kolędowy na utrzymanie naszej Parafii i konieczne remonty mogą to uczynić składając ofiarę w kopercie na tacę bądź robiąc przelew na konto naszej Parafii (dane do przelewu zamieszczone są w zakładce KONTAKT oraz KANCELARIA). Za tą pomoc i dar serca już teraz składamy wielkie Bóg zapłać.
  7. W kancelarii parafialnej przyjmowani są interesanci tylko w bardzo ważnych sprawach. Prosimy o kontakt mailowy (kancelaria@rozeslanie.pl)
  8. Na nadchodzące miesiące są jeszcze wolne intencje Mszy Świętych. Zainteresowanych wiernych prosimy o kontakt po Mszach Świętych lub poprzez adres e-mail – kancelaria@rozeslanie.pl