Ogłoszenia 27.12.2015 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 27.12.2015

Niedziela Św. Rodziny – Jezusa, Maryi, Józefa

  1. W czwartek zakończenie starego roku 2015. O godz. 18:00 Msza św., następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy na zakończenie roku. Serdecznie zapraszamy.
  2. W piątek rozpoczynamy Nowy Rok 2016, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek mszy św. niedzielny. Modlić się będziemy o pokój na świcie.
  3. W piątek I piątek miesiąca, ze względu na uroczystość nie obowiązuje post.
  4. W sobotę I sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo do Matki Bożej, następnie Msza św., a potem zmiana tajemnic dla Kół Żywego Różańca Kobiet. Dla Kół Żywego Różańca Mężczyzn w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00.
  5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie, zbierze te ofiary nasz kleryk Artur.
  6. Jutro rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Prosimy o przygotowanie ołtarzyka na kolędę oraz o obecność domowników, bowiem modlimy się o błogosławieństwo dla wszystkich mieszkających w tym domu. Miło byłoby księdzu, gdyby ktoś wyszedł i zaprosił bądź uchylił drzwi na znak oczekiwania. Ofiary składne z racji kolędy zostaną przeznaczone na prace w parafii. Porządek kolędy wywieszony jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.
  7. Dziś patronalne święto naszych rodzin – dziękujemy za rodziców, dzieci, współmałżonków oraz wszystkich bliskich.