Ogłoszenia 27.07.2014 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 27.07.2014

XVII Niedziela Zwykła

 1. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Uroczyste Msze św. o godz. 8:00 i 18:00, pół godz. przed tymi Mszami będziemy wiernym służyć w konfesjonałach. W te dni po Mszy św. o godz. 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
 2. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 zmiana tajemnic dla Kół Żywego Różańca Kobiet, w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 dla Koła Żywego Różańca Mężczyzn.
 3. W piątek o godz. 8:00 Msza św. w Bazylice MB Chełmskiej dla pielgrzymów, po której wyruszy XXXVI piesza pielgrzymka z Chełma na Jasną Górę. Zapraszamy na pożegnanie pielgrzymów. Zapisy na pielgrzymkę tylko w sekretariacie na Górze Chełmskiej.
 4. Tak jak w ubiegłym roku od soboty będą w naszym kościele wieczorne apele pielgrzymkowe, relacje z pielgrzymki zakończone Apelem Jasnogórskim w intencji pielgrzymów. Rozpoczęcie codziennie o godz. 20:40. Serdecznie zapraszamy.
 5. W piątek 70 rocznica Powstania Warszawskiego, która przypomina nam o potrzebie życia dla dobra Ojczyzny.
 6. W sobotę odpust ku czci Matki Bożej Anielskiej w kościółku. Uroczysta Msza św. o godz. 18:00.
 7. Nasze siostry kończą posługę w naszej parafii.
 8. Podziękowanie Siostrom za ich pracę w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10:00
 9. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów z racji uroczystości św. Krzysztofa. Ofiary złożone z tej racji zostaną przeznaczone na zakup samochodów dla misjonarzy przez Miva Polska.
 10. Zapraszam Radę Parafialną na spotkanie w czwartek po Mszy św. o godz. 18:00 w bardzo ważnej sprawie.
 11. Pomódlmy się za kierowców i podróżujących litanią do św. Krzysztofa.