Ogłoszenia 26.12.2016 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 26.12.2016

Uroczystość Świętego Szczepana

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę. Zostaną przeznaczone na pomoc Katolickiemu Uniwersytetowi Lubelskiemu. Bóg zapłać.
  2. Jutro święto Św. Jana Ewangelisty. Msze św. z błogosławieństwem wina o godzinie 7:00, 8:00 i 18:00. Jest to pamiątka cudownego ocalenia Św. Jana przed śmiercią przez otrucie, dzięki wierze i miłości, które posiadał do Jezusa Chrystusa.
  3. W piątek święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Uroczyste Msze św. o godzinie 8:00 i 18:00. W tym dniu nie obowiązuje post na mocy dyspensy Ks. Arcybiskupa. Odpust w parafii Św. Rodziny na Słoneczku. Uroczysta Msza św. o godzinie 17:00.
  4. W sobotę zakończenie Starego Roku 2016. O godzinie 18:00 Msza św., następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy na zakończenie roku. Serdecznie zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nowy Rok 2017, uroczystość Św. Bożej Rodzicielki. Modlić się będziemy o pokój na świecie.
  6. W środę rozpoczynamy wizytę duszpasterską naszej parafii. Prosimy o przygotowanie ołtarzyka na kolędę oraz obecność domowników, bowiem modlić się będziemy o błogosławieństwo dla wszystkich mieszkających w tym domu. Miło by było księdzu, gdyby ktoś wyszedł i zaprosił bądź uchylił drzwi na znak oczekiwania. Ofiary składane z racji kolędy zostaną przeznaczone na prace w naszej parafii.