Ogłoszenia 26.04.2015 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 26.04.2015

IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, zostaną przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie. Bóg zapłać. Wychodząc z kościoła, można nabyć książeczkę o naszym Seminarium Duchownym od kleryka, który je rozprowadza.
  2. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca, uroczyste Msze św. o godz. 8:00 i 18:00. W te dni po Mszy św. o godz. 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Przed tymi Mszami pół godz. wcześniej będziemy wiernym służyć w konfesjonałach.
  3. Zmiana tajemnic różańcowych dla KŻR Kobiet w sobotę po Mszy św. o godz. 8:00, dla KŻR Mężczyzn w niedzielę po Mszy św. o godz.10:00.
  4. Od piątku rozpoczyna się miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo majowe w naszym kościele odprawiane będzie codziennie o godz. 17:30, następnie procesja eucharystyczna wokół kościoła i Msza św. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za przyczyną MB, zwłaszcza dzieci do udziału w procesji.
  5. Przy ołtarzu chrzcielnicy jest wyłożona księga intencji dla pielgrzymów na Jasną Górę. Można wpisywać intencje, w których modlić się będą pielgrzymi, którzy rowerami podążą do Częstochowy z Chełma od 4 lipca.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 9:30 Msza św. w intencji Ojczyzny na Górze Chełmskiej z udziałem władz miasta i wojska.