Ogłoszenia 25.07.2021 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 25.07.2021

  1. Dzisiaj przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławieństwo samochodów i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia Św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Ofiary złożone z racji poświęcenia, zostaną przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy przez Miva Polska. Poświęcenia pojazdów nie będzie po Mszy św. wieczorowej.
  3. Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 18:00 będziemy gościli Ks. Abp Stanisława Budzika – pasterza naszej Archidiecezji. Ks. Abp Stanisław oficjalnie wprowadzi Ks. Jacka Lewickiego na urząd proboszcza naszej parafii. Ks. Jacek Lewicki prosi o modlitwę i serdecznie zaprasza na tę uroczystość.
  4. W zakrystii są przyjmowane zapisy na pieszą pielgrzymkę z Chełma na Jasną Górę oraz ofiary na fundusz „Idę z Tobą”.
  5. W środę 28 lipca przypada dzień modlitw za nasze rodziny przez wstawiennictwo Św. Józefa. Stosowne nabożeństwo zostanie odprawione po Mszy św. o godzinie 8:00. Serdecznie zapraszamy.
  6. W czwartek 29 lipca Chełmski Dom Kultury zaprasza na koncert pt. „Piosenki Lwowskie i Kresowe”. Koncert odbędzie się na Placu Łuczkowskiego o godzinie 19:30.
  7. W piątek 30 lipca przypada 41. rocznica śmierci Śp. Ks. Prałata Józefa Tatarczaka, który przez 13 lat był proboszczem naszej parafii. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godzinie 18:00.
  8. Dziękujemy za dwie bezimienne ofiary złożone na kościół. Jedna 150 Euro, druga 150 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii. Życzymy miłego dnia, udanego urlopu i wypoczynku oraz owocnego tygodnia.