Ogłoszenia 24.01.2016 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 24.01.2016

III Niedziela Zwykła

  1. W czwartek 28 dzień miesiąca – dzień modlitw w intencji naszych rodzin. O godz. 17:30 nabożeństwo do św. Józefa, a następnie Msza św.
  2. Hospicjum domowe im. Ks. Kan. Kazimierza Malinowskiego zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na pomoc chorym. Szczegóły w tablicy ogłoszeń.
  3. Komendant policji w Chełmie prosi o przekazanie informacji, że w naszym mieście nasiliły się wyłudzenia pieniędzy od osób starszych na różne sposoby. Szczegóły w tablicy ogłoszeń.
  4. Już po raz 11 przeżywamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan w naszym mieście. Dziękujemy ks. Bp. Józefowi Wróblowi za przewodniczenie tej Mszy św., ks. Janowi Łukaszukowi za wygłoszone kazanie, ks. Ryszardowi Walczyńskiemu – dziekanowi i proboszczowi Kościoła polsko-katolickiego w Chełmie, ks. Mieczysławowi Piątkowi – dziekanowi i proboszczowi parafii polsko-katolickiej w Majdanie Niepryskim, ks. Pastorowi Henrykowi Skrzypkowskiemu z kościoła chrześcijan baptystów, księżom z naszego miasta oraz wszystkim wiernym za wspólną modlitwę o jedność chrześcijan, Bóg zapłać.