Ogłoszenia 23.10.2016 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 23.10.2016

XXX Niedziela Zwykła

  1. Od dziś rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji Misji św., które przeżywać będziemy pod hasłem: „Ochrzczony to znaczy powołany”. Modlić się będziemy o to każdego dnia podczas nabożeństw różańcowych.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na „Papieskie Dzieło Dziesięciolecia Misyjnego”. Bóg zapłać.
  3. 31.10 w wigilię Wszystkich Świętych już po raz 4 w naszym mieście odbędzie się spotkanie ze świętymi, którzy poprzez relikwie są z nami. O godz. 17:30 różaniec, Msza św., następnie procesja z relikwiami do Bazyliki na Górę Chełmską zakończona adoracją. Przychodzimy ze świecami, serdecznie zapraszamy. Panów z Bractwa prosimy o pomoc.
  4. We wtorek o godz. 9:00 Msza św. w intencji Gimnazjum Nr 2 z racji 11 rocznicy nadania imienia ks. Zygfryda Berezeckiego.
  5. Na bocznych ołtarzach wyłożone są karty wypominkowe. Za poleconych w wypominkach modlić się będziemy podczas nabożeństw wypominkowych. Karty wypominkowe składamy do puszki wypominkowej, na tacę, bądź w kancelarii.
  6. Prosimy o wcześniejsze sprzątanie grobów oraz segregację śmieci – nie wszystko razem, żeby łatwiej było je wywieźć.
  7. W przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia naszego kościoła. W tym dniu dziękujemy za dar naszej świątyni, w której się modlimy w naszej wędrówce do nieba.
  8. Jest organizowana pielgrzymka do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach 19.11. Zapisy i szczegóły tej pielgrzymki u ks. Przemysława.
  9. Korepetycje dla uczniów z matematyki w środę od 16:00, w czwartek z j. angielskiego od godz. 15:00.
  10. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy.