Ogłoszenia 22.07.2018 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 22.07.2018

XVI Niedziela Zwykła

  1. W czwartek wspomnienie Św. Rodziców NMP Anny i Joachima. Podczas Mszy św. modlić się będziemy w intencji naszych rodzin.
  2. W sobotę 28. dzień miesiąca – dzień modlitwy za przyczyną Św. Józefa w intencji naszych rodzin i potrzebne łaski na dalsze życie.
  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów i modlitwy za podróżujących z racji Św. Krzysztofa.
  4. Dziękujemy Ks. Arcyb. Metropolicie Lubelskiemu Stanisławowi Budzikowi za przewodniczenie uroczystości 100-lecia chóru parafialnego, wszystkim kapłanom, gościom i wiernym za udział w tym święcie. Komitetowi obchodów 100-lecia za przygotowanie uroczystości oraz Chórowi Parafialnemu za śpiew na ręce Pana Przewodniczącego Henryka Grządkowskiego oraz Pana Romualda Turowskiego, naszego Pana Organisty. Dziękujemy orkiestrze za udział w tym święcie na ręce Pana dyrygenta Mariana Kłysza.
  5. W kancelarii parafialnej trwają zapisy na jubileuszową 40. pielgrzymkę pieszą z Chełma na Jasną Górę oraz przyjmowane są ofiary na fundusz „Idę z Tobą”.