Ogłoszenia 21.05.2017 | Parafia Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie

Ogłoszenia 21.05.2017

VI Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz Caritas „Wakacyjne dzieło pomocy – Nadzieja Radości”. Za tą pomoc składamy Bóg zapłać.
  2. Jutro 22. dzień miesiąca – dzień spotkania z Matką Bożą w Jej figurze z Fatimy. O godzinie 17:30 nabożeństwo, następnie procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła i Msza św.
  3. W piątek Dzień Matki. Podczas każdej Mszy św. będziemy modlić się za nasze Mamy, dla żyjących o Boże błogosławieństwo na dalsze życie, a dla zmarłych o wieczne szczęście w niebie.
  4. W sobotę o godzinie 10:00 nasz Diakon Artur przyjmie święcenia kapłańskie. Na tą uroczystość jest organizowany wyjazd autokarowy. Zapisy do czwartku w zakrystii bądź kancelarii. Wyjazd z naszego kościoła do Lublina w sobotę o godzinie 8:00.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość prymicji Ks. Artura naszego rodaka. Uroczysta Msza św. o godzinie 12:00 z błogosławieństwem prymicyjnym. Zapraszamy na tą radosną uroczystość w naszej parafii. Stąd nie będzie Mszy św. o godzinie 11:30 i 12:30.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Odpust w parafii Podgórze, suma o godzinie 12:00.
  7. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17:30 z procesją wokół kościoła.
  8. Każdego dnia jest otwarta kaplica dzienna adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do osobistej adoracji oraz odwiedzenia Chrystusa , który na nas czeka.